HAKKIMIZDA

1993 yılında iç mekan ve açık havada hayalleri gerçeğe dönüştürmek amacıyla kurulduk. Kısa zaman içinde birinci sınıf işçiliğimiz, teknolojiyi yakından takip etmemiz ve müşterilerimize verdiğimiz kusursuz hizmet anlayışı ile sektördeki lider firmalar arasındaki yerimizi aldık.

Antalya’nın yanı sıra Akdeniz ve Ege Bölgesi'nde de sorunsuz işler başarmanın mutluluğunu yaşıyor, yaptığımız işlerle gurur duyuyoruz. Animasyonlu ürünler, dijital baskı, iç mekan uygulamaları, totem, araç giydirme, cephe kaplama, alın tabelaları ve projeli butik işler ile sizlere hizmet vermekte olan Kilit Reklam; kullandığı malzemelerin kalitesi ve montaj sonrası hizmetleriyle diğer firmalardan ayrılmaktadır. Ayrıca ürün ve tasarım çeşitliliği bakımından sektöre öncülük etmektedir.

Keşif, tasarım, imalat ve montaj aşamalarında mesleki tecrübelerimizi, müşterilerimizin memnuniyetiyle bütünleştirerek faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Her zaman yenilikleri takip etmek ve kalliteyle bütünleştirmek, sektörde üstlendiğimiz görevimizdir. “Reklamın İyisi” ilkesi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürme noktasında yanınızdayız.

25 yıldır bizleri destekleyen  ve gelişimimize katkıda bulunan tüm müşterilerimize ve  emekleriyle bizleri destekleyen personelimize teşekkür ederiz.